اكواخ ساوثرنز Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Zwembad

  • Sportactiviteiten

  • Roken niet toegestaan

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Huisdieren

De gesitueerde in Hadram اكواخ ساوثرنز Villa Hadram biedt mogelijkheid om in biljart deel te nemen of in een privézwembad te ontspannen en is geschikt voor 6 gasten.

Deze 25 m² grote villa zorgt voor een aangenaam verblijf met uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van dit chalet behoren ook een bidet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

Tijdens hun verblijf in اكواخ ساوثرنز Villa kunnen gasten gebruikmaken van een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven om zelf te koken.

Belangrijke informatie

Inchecken: van 15:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 12:00
Licentienummer50034123

Kameropties bij اكواخ ساوثرنز Villa Hadram

Deze 25 m² grote villa zorgt voor een aangenaam verblijf met uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van dit chalet behoren ook een bidet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
اكواخ ساوثرنز Villa Hadram Buitenkant foto اكواخ ساوثرنز Villa Hadram Buitenkant foto اكواخ ساوثرنز Villa Hadram Buitenkant foto اكواخ ساوثرنز Villa Hadram Buitenkant foto اكواخ ساوثرنز Villa Hadram Buitenkant foto اكواخ ساوثرنز Villa Hadram Buitenkant foto اكواخ ساوثرنز Villa Hadram Buitenkant foto اكواخ ساوثرنز Villa Hadram Buitenkant foto اكواخ ساوثرنز Villa Hadram Buitenkant foto اكواخ ساوثرنز Villa Hadram Buitenkant foto
Chalet met Twee Slaapkamers

Grootte: 120 m²

Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

Meer informatie +

Locatie bij اكواخ ساوثرنز Villa Hadram

Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Gastbeoordelingen van اكواخ ساوثرنز Villa Hadram

Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

Nog geen beoordelingen :(

Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

Schrijf je beoordeling

Schrijf je beoordeling

Wanneer hebt u gereisd?

Uw beoordeling

Zeer slecht
Uitstekend

Uw details

Waar komt u vandaan?
Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

Review is niet verzonden.

Gelieve opnieuw te proberen.

Veelgestelde vragen

  • Heeft اكواخ ساوثرنز Villa een keuken?
    Ja, in اكواخ ساوثرنز Villa is een complete keuken beschikbaar.
  • Is اكواخ ساوثرنز Villa huisdiervriendelijk?
    Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar اكواخ ساوثرنز Villa.
Bedankt voor de aanmelding
Valuta
  • USD US dollar
  • EUR Euro
  • GBP Pond sterling
  • AUD Australische dollar
  • CAD Canadese dollar
  • BRL Braziliaanse real
  • CNY Chinese yuan
  • CZK Tsjechische kroon
  • DKK Deense kroon
  • HKD Hongkongse dollar
  • ILS Israëlische sjekel
  • JPY Japanse yen
  • MYR Maleisische ringgit
  • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
  • NOK Noorse kroon
  • PLN Poolse złoty
  • RON Roemeense leu
  • RUB Russische roebel
  • SAR Saoedi-Arabische riyal
  • SGD Singaporese dollar
  • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
  • KRW Zuid-Koreaanse won
  • SEK Zweedse kroon
  • CHF Zwitserse frank
  • TRY Turkse lira
  • UAH Oekraïense grivnya
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Thaise baht
Taal kiezen
Bekijk de beste beschikbare tarieven
Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
اكواخ ساوثرنز Villa Hadram